header

پاسخ به پرسش‌های متداول

۱. چگونه می‌توانم در سایت داستانا ثبت‌نام کنم؟

با مراجعه به بخش ثبت‌نام و وارد کردن شماره تماس یا آدرس ایمیل خود می‌توانید در سایت داستانا ثبت‌نام کنید.

۲. برای استفاده از محتواها و مطالب سایت، حتماً باید عضو سایت شد؟

خیر. شما بدون ثبت‌نام در سایت نیز می‌توانید از مطالب سایت بازدید کنید اما برای خرید از سایت لزوماً می‌بایست عضو سایت شده و اطلاعات پروفایل را تکمیل کنید.

۳. آیا پس از ثبت‌نام، می‌توانم مشخصات خود را ویرایش کنم؟

بله، پس از ثبت‌نام اولیه در سایت و تکمیل اطلاعات و مشخصات پروفایل، شما هر زمانی که بخواهید می‌توانید به قسمت ویرایش پروفایل مراجعه و اطلاعات خود را ویرایش کنید.

۴. چگونه می‌توانم رمز عبور خود را بازیابی کنم؟

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید، می‌توانید آن را تغییر دهید. برای بازیابی رمز عبور به صفحه ورود به سایت مراجعه کرده و بر روی بازیابی رمز عبور کلیک کنید، در مرحله بعد شماره همراه و یا آدرس ایمیل شما پرسیده و رمز عبور جدید برای شما ارسال می‌شود.

۵. ایمیل خود را برای بازیابی رمز عبور اعلام کرده‌ام ولی تاکنون ایمیلی حاوی رمز عبور جدید برایم ارسال نشده است. چه کنم؟

لطفاً بخش ایمیل‌های اسپم (spam) خود را چک کنید. همچنین می‌توانید در صورت عدم دریافت ایمیل تغییر رمز عبور، شماره همراه خود را به عنوان اطلاعات بازیابی وارد کنید تا رمز عبور جدید برای شما پیامک شود. (توجه کنید که این روش تنها زمانی جواب می‌دهد که هنگام تکمیل اطلاعات پروفایل، شمارة تلفن همراه خود را در سیستم وارد کرده باشید.)

۶. چگونه می‌توانم کتاب موردنظر خود را پیدا کنم؟

اگر کتاب مشخصی مدنظرتان دارید، می‌توانید از طریق صفحه اصلی سایت و بخش جستجو، عنوان کتاب، نام نویسنده یا مترجم و یا نام نشر را جستجو و در میان نتایج به دست‌آمده، کتاب موردنظر خود را پیدا و به سبد خرید اضافه کنید. اگر کتاب خاصی مدنظر ندارید، می‌توانید با مراجعه به بخش دسته‌بندی‌ها یا بلاگ داستانا،‌ عناوین مختلف، نقدها و بررسی‌های گوناگون و محتواهای تولیدشده حول هر کتاب را ببینید و یا از طریق چت آنلاین و مشاورة تلفنی رایگان با متخصصان داستانا صحبت، مشورت و همفکری کنید تا کتابی مطابق ذائقه‌تان انتخاب و خرید کنید.

۷. آیا ارسال سفارشات به سرتاسر ایران مقدور است؟

بله،‌ داستانا سفارش شما را هرکجای ایران که باشید،‌ از طریق شرکت ملی پست ایران به دست شما خواهد رساند.

۸. آیا ارسال سفارشات به خارج از ایران هم ممکن است؟

بله،  داستانا امکان ارسال سفارش شما به مقصد دلخواهتان در هر کجای زمین، دارد.

۹. آیا امکان ثبت سفارش تلفنی وجود دارد؟

خیر، شما فقط می‌توانید از طریق سایت،‌ سفارش خود را ثبت کنید.

۱۰. آیا امکان تحویل حضوری سفارشات وجود دارد؟

خیر، امکان تحویل حضوری سفارشات وجود ندارد و شما تنها می‌توانید از طریق گزینه‌هایی که در سایت قرار داده شده، نحوة ارسال سفارش خود را تعیین کنید.

۱۱. چطور می‌توانم سفارش خود را لغو کنم؟

اگر به هر دلیلی پس از پرداخت وجه سفارش از خرید خود پشیمان شده‌اید، تا ۲ ساعت فرصت دارید تا از طریق شماره‌های درج‌شده در سایت، با ما تماس بگیرید و درخواست خود را اعلام نمایید. تنها درصورتی‌که سفارش شما هنوز از انبار جمع‌آوری نشده باشد و در مرحله ارسال قرار نگرفته باشد امکان مرجوع نمودن آن وجود دارد و مبلغ پرداخت‌شده توسط شما به حسابتان عودت داده می‌شود.

۱۲. محتویات مرسوله‌ای که دریافت کرده‌ام با سفارش من مغایرت دارد، باید چه اقدامی کنم؟

در این صورت در اولین فرصت از طریق شماره‌های درج‌شده در سایت با ما تماس بگیرید و مشکل را اعلام کنید تا همکاران ما شما را برای مرجوع کردن سفارش با هزینة ما و اصلاح مغایرت پیش آمده راهنمایی کنند.

۱۳. کتابی که دریافت کرده‌ام در قسمت چاپ و صحافی یا در حمل‌و نقل آسیب دیده است، باید چه کار کنم؟

در این صورت در اولین فرصت از طریق شماره‌های درج‌شده در سایت با ما تماس بگیرید و مشکل را اعلام کنید تا همکاران ما شما را برای مرجوع کردن سفارش با هزینه ما و اصلاح مغایرت پیش آمده راهنمایی کنند.

۱۴. بعد از ثبت سفارش، برای اطمینان از پردازش آن باید با داستانا تماس بگیرم؟

خیر. سفارش اینترنتی شما از طریق سایت تکمیل و ثبت می‌شود و در صورت نیاز، همکاران ما در داستانا با شما تماس می‌گیرند.